KOLOна

Патрони Армії

Anastasiia Bushkova

💙💛

КОЛОна "Різдвяна 🎄"

Армія захищає нас кожного дня.

Кожного дня ми допомогаємо армії.

Сьогодні важливо забезпечувати Армію безперервно та оперативно. Саме тому ми шукаємо 1000 добровольців, які готові перераховувати 200 гривень кожного дня (6 000 грн. на місяць) на допомогу країні. Ми втомилися постійно відкривати Телеграм та чекати на добрі новини. Давайте їх створювати.

Приєднатися

Чому KOLO?

Ефективність

KOLO створено експертами з ІТ-індустрії. Для нас ефективність - це не просто слова, а процеси, метрики та дані. Ми фокусуємось на гарячих точках. Кожна перерахована гривня максимально ефективна саме там.

100% на Армію

Зараз в KOLO працює майже 100 людей. Більшість із них з ІТ-індустрії та мають стабільний прибуток. Саме тому всі в фонді працюють безкоштовно, відправляючи 100% ваших грошей на армію.

Ми разом

Всі засновники фонду вже приєдналися до «Полку забезпеченя». Ми всі перераховуємо 6000 гривень один раз на місяць в KOLO.

Прозорість

Ми публікуємо звіти на нашому сайті та в соціальних мережах. Якщо ви приєднаєтесь, отримаєте доступ до закритої групі в Телеграм, де ми кожного дня ділимося новинами та результатами нашої допомоги.

KOLOна

Напрям

Швидко організовуємо допомогу ЗСУ, доставляємо необхідне обладнання українським воїнам в пекельних точках. Забезпечуємо партії середнього розміру, що нецікаві великим благодійним фондам, і водночас не під силу окремим волонтерам.

Приєднатися

Наші партнери

Obrio

Компанія з екосистеми Genesis, що займається розробкою застосунків, веб-програми, мобільних ігор та SaaS. 3% від перших платежів Obrio передає у фонд допомоги ЗСУ. Крім того, вони допомагають залучати іноземні інвестиції.

Wirex

Британська компанія з офісом в Києві, Львові та Харкові. Стартап створив платформу для банкінгу, яка дозволяє клієнтам здійснювати перекази у традиційних та криптовалютах. Команда проєкту підтримала фонд на 20 000$.

Postindustria

Українська компанія, що наразі займається розробкою продуктів на базі алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту. Завдяки чому щомісяця підтримують фонд на суму від 5000$.

Preply

Preply — глобальна плтаформа з вивчення мов. Керуються вірою в те, що спілкування з викладачем як і раніше є найефективнішим способом освоїти нові навички. На сьогодні команда проєкту передала 700 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

DOU.UA

Одне з головних медіа на ринку it. Тут можна знайти роботу, дізнатися репутацію компанії та оцінити ситуцію на ринку. Каманда проєкту передала фонуду 1 млн гривень. Також DOU допомагає популяризувати KOLO.

Grammarly

Grammarly розробляє асистента з письма на основі AI. Завдяки їхній роботі більше 30 млн людей щодня пишуть англійською грамотно.

Planeta Kino

Мережа кінотеарів в Україні. Вони першими познаймили нас з вами з технологією IMAX. А зараз 30% від продажу квитків передають у фонд для допомоги ЗСУ.

Moonmana

Компанія-геймрозробник з офісами у Києві та Гданську. Займаються усіма видами геймдеву: від гіперказуальних і казуальних до проєктів AAA. Щомісячно передають частину доходу на ЗСУ.

Контакти

Напишіть нам

Дякуємо, що звернувся! Ми все отримали і скоро відповімо

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”,вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009