Усі учасники KOLOни

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Наші партнери

Obrio

Компанія з екосистеми Genesis, що займається розробкою застосунків, веб-програми, мобільних ігор та SaaS. 3% від перших платежів Obrio передає у фонд допомоги ЗСУ. Крім того, вони допомагають залучати іноземні інвестиції.

Wirex

Британська компанія з офісом в Києві, Львові та Харкові. Стартап створив платформу для банкінгу, яка дозволяє клієнтам здійснювати перекази у традиційних та криптовалютах. Команда проєкту підтримала фонд на 20 000$.

Postindustria

Українська компанія, що наразі займається розробкою продуктів на базі алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту. Завдяки чому щомісяця підтримують фонд на суму від 5000$.

Preply

Preply — глобальна плтаформа з вивчення мов. Керуються вірою в те, що спілкування з викладачем як і раніше є найефективнішим способом освоїти нові навички. На сьогодні команда проєкту передала 700 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

DOU.UA

Одне з головних медіа на ринку it. Тут можна знайти роботу, дізнатися репутацію компанії та оцінити ситуцію на ринку. Каманда проєкту передала фонуду 1 млн гривень. Також DOU допомагає популяризувати KOLO.

Grammarly

Grammarly розробляє асистента з письма на основі AI. Завдяки їхній роботі більше 30 млн людей щодня пишуть англійською грамотно.

Planeta Kino

Мережа кінотеарів в Україні. Вони першими познаймили нас з вами з технологією IMAX. А зараз 30% від продажу квитків передають у фонд для допомоги ЗСУ.

Moonmana

Компанія-геймрозробник з офісами у Києві та Гданську. Займаються усіма видами геймдеву: від гіперказуальних і казуальних до проєктів AAA. Щомісячно передають частину доходу на ЗСУ.

Контакти

Напишіть нам

Дякуємо, що звернувся! Ми все отримали і скоро відповімо

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009